התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  שרשרת הרמה

  כל פעולת הרמה אשר אינה מחייבת חיבור קבוע של המשא למכונה, מתבצעת על ידי אביזרים מתאימים המקשרים בין המכונה למשאות שברצוננו לרשים. אחת הבולטים שבהם היא שרשרת הרמה. היא למעשה אחד מאביזרי ההרמה הנפוצים והיעילים ביותר, זאת משום שהיא מתאימה לקשת רחבה של מטענים. שהרי בעזרת השרשראות ניתן לבנות מענבים בצורות שונות – מענב חד-ענפי, מענב דו-ענפי, מענב תלת-ענפי ומענב ארבעה-ענפי.

  שרשרת הרמה

  שרשרת הרמה – המדריך המלא

  שרשרת הרמה היא חלק משמעותי במשפחת אביזרי ההרמה, היא אביזר ורסטילי מאוד, ממנה ניתר להרכיב מענבים שונים ולקצר אותה בעת הצורך על ידי ווי קיצור, כמו גם ביצוע קשירות למטענים בשיטות שונות. השרשרת בנויה מרצף חוליות אשר מחוברות זו לזו. כל חוליה עשויה מפלדה מכופפת בעוד הקצוות מרותכות זו לזו.

  • מהו טיב שרשרת הרמה ?

  טיב השרשרת, הוא הדרך לבטא את דרגת השרשרת – ככל שהוא גבוה יותר, כך נחשבת השרשרת יקרה ואיכותית יותר.

  • כיצד נקבע טיב השרשרת ?

  את טיב השרשרת קובעות התכונות המכאניות של החומר ממנו היא בנויה. ישנם מספר רמות לטיב השרשרת, טיב 4, טיב 8 וטיב 10.

  • מתי משתמשים באילו שרשראות ?

  לרוב שרשראות טיב 8 וטיב 10 יהיו המועדפות בשימושים השונים, זאת משום שהן נחשבות האיכותיות ביותר, אך קיימים מצבים בהם דווקא עדיפה שרשרת טיב 4. בשעת עבודה בטמפרטורות גבוהות או בסביבה חומצית, שרשרת טיב 4 היא זו שעמידה יותר ועל כן עדיף להשתמש בה.

   

  בטיחות היא לא מילה גסה

  את השרשראות יש לבדוק אחת לחצי שנה על מנת לוודא כי לא נמצאים בה פגמים, רק כך נוכל להמשיך בעבודה תקינה תחת נקיטה של כל אמצעי הזהירות הנדרשים. אנו בחברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ נשמח להעמיד לבחירתכם את מגוון השרשראות הרמה אשר ברשותנו. כל השרשראות עומדות בתווי התקן המחמירים ביותר, ונשמח לסייע לכם בבחירת השרשרת המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל