התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  ציוד הרמה

  עולם המוצרים הכוללים ציוד הרמה הוא נרחב ומגוון מאוד. ציוד זה ניתן להתאים כמעט לכל שימוש והוא מתחלק להרמת משאות קלים ועד לכבדים ביותר. ישנה חשיבות רבה לבחירת הציוד המתאים לשימושכם, זאת על מנת להיות מסוכלים לעמוד בכללי הזהירות אשר נועדו לשמור על בטיחותכם ועל בטיחות הציוד בו אתם מטפלים.

  ציוד הרמה

  הסוגים השונים של ציוד הרמה 

  מטרתו של ציוד הרמה הוא לא רק הרמה והורדה של ציוד, אלא גם שינוע לגובה של מוצרים והעברתו ממקום למקום במרחב. נוכל לראות כי מתקני הרמה אלו נמצאים בשימוש תדיר בתחומי הבניה, חקלאות, תעשייה, רכב ותחזוקה של חברות שונות.

  במות הרמה – אלו מיועדות להרמת מטענים ו/או בני אדם לגובה, ידועים גם בשם משטחי הרמה. זהו למעשה משטח שניצב על בסיס מתרומם.

  סלי הרמה – מתקנים אלו מיועדים באופן מיוחד להרמת בני אדם לגובה לצורך ביצוע עבודה. סלי הרמה נמצאים בשימוש רב של חברת חשמל לדוגמא לשם תיקון של כבלים הנמצאים בגובה רב.

  מתקני הרמה בוואקום – מיועדים בן היתר להרמה של משאות בטון, פלטות ואף הרמת קופסאות קרטון.

  גלגלות הרמה – מיועדות להגברת החוזק ויכולת ההרמה של משאות כבדים במיוחד. גלגלות הרמה עם וו בנויות משרשראות העשויות ברזל אשר מאפשר את ההתמודדות עם משקלים כבדים.

   

  הבחירה הנכונה ביותר

  ציוד הרמה השתנה רבות בשנים האחרונות, זאת מתוך מטרה לשכלל את הציוד הקיים לרמה הגבוהה ביותר אשר תאפשר פתרונות לעבודה בגובה בצורה הבטיחותית ביותר. על מנת לברור את הציוד המתאים ביותר, יהיה עליכם להגדיר באופן מדויק את הצרכים שלכם, את אופי הציוד אותו ברצונכם להרים, ואת הגובה אליו אתם שואפים להרים אותו.

  במידה ואתם מחפשים ציוד הרמה ושינוע, אנו בחברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי שלנו. יחד איתו תוכלו למצוא את הציוד לו אתם זקוקים במטרה כי יענה בצורה מלאה על הצרכים שלכם. לכל שאלה ומתן ייעוץ נשמח לעמוד לשירותכם.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל