התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  עבודות מנוף

  עבודות מנוף מקצועיות מתחילות באפיון מדויק של הצרכים שלכם. זאת על מנת שעוד בשלב הראשוני תתבצע התאמה נכונה של סוג המנוף הנדרש לעבודה אשר עומדת בפתח. בחירה זו תבטיח כי המנוף אשר יעמוד לשירותכם יבצע את עבודתו בהצלחה מבלי להסב נזק למשאות, למנוף או לחיי אדם.

  עבודות מנוף

  עבודות מנוף לכל תחומי הפעילות

  לפני שאתם מחליטים בצורה חד משמעית על חברה אשר מספקת עבודות מנוף, חשוב לוודא כי החברה מחזיקה את המנופים הדרושים לסוג העבודה אשר לפניכם. חשוב לוודא כי השירות שתקבלו יעמוד בכל כללי הבטיחות והביטחון על מנת שלא להסב נזק. עיינו באתר של החברה על מנת לבחון את סוגי השירותים השונים וכי הם אכן מסוגלים לענות על הצרכים שלכם.

  הובלות – תחום זה בהחלט יכול להיות הדבר הראשון עליו אנשים רבים חושבים ברגע שמופיע מנוף. שהרי ישנם רהיטים וציוד כבד אשר לא ניתן להרים ולשנע בכוחות עצמנו, על כן, חברה אשר יכולה לספק עבודות מנוף מקצועיות, תוכל לסייע לכם להעביר את כל הציוד אפילו ממפעלים ובתי עסק גדולים ממקום למקום.

  תעשיית בניה – מנופים יכולים לסייע בהעלאת ציוד וחומרי בנייה הדרושים לבניה של קומות גבוהות.

  חילוץ רכבים – במידה וכלי רכב כלשהו נתקע או התהפך בכביש או שטח כלשהו, יהיה צורך בפינויו על ידי מנוף, שהרי הרמה שלו בכוחות ידנו היא איננה אפשרות ריאלית.

   

  מקצועיות לאורך כל הדרך

  אנו בחברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב לאורך הדרך, כך שהחל מהשיחה הראשונית נוכל לסייע לכם בהתאמה של סוג ודגם המנוף אשר יכול לענות על הצרכים שלכם. ועד לשלב של השינוע וביצוע עבודות המנוף בצורה מיומנת ומקצועית. זאת תוך נקיטה בכל כללי הזהירות על מנת שלא להסב נזק לציוד אותו מעבירים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה שתתעורר בנושא ולספק לכם את כל המידע בנוגע להבדלים שבין סוגי המנופים השונים והדרכים בהם נוכל לסייע לכם.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל