התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  משאית מנוף למכירה

  משאית מנוף למכירה נועדה למלא מגוון משימות מאתגרות. שינוע של ציוד וסחורה ממקום למקום, העברתם לגובה ועוד. המשאית מעבירה כל סוג של ציוד ומיועדת בעיקר להתעסקות עם ציוד כבד כגון ציוד לבניין, פסנתרים ורהיטים. משאיות בעלות מנוף הן כלי משמעותי וחשוב לבניית הנינים גבוהים, הרמת מסעות ולעיתים אף ביצוע עבודות תחזוקה בגובה.

  משאית מנוף למכירה

  הסוגים השונים של משאית מנוף למכירה 

  כיום תוכלו למצוא משאית מנוף למכירה דרך חברות משאיות, מנופים והובלות. אך השאלה המתבקשת היא כיצד לבחור את המשאית המתאימה ביותר לצרכים שלכם. על מנת להשיב על שאלה זו, נעמוד על ההבדלים שבין הסוגים שונים של מנופי המשאיות מהם תוכלו לבחור את הרלוונטי ביותר עבורכם.

  • מנוף סל אדם – מנוף זה נועד להרמה של בני אדם בלבד. בניגוד למנופים אשר מיועדים להרמת משאות כבדים, מנוף זה ניתן לתפעול על ידי האדם שנמצא בתוך הסל ומגיע לגובה רב.
  • במות הרמה – זו קטגוריה נוספת אשר משמשת להרמת בני אדם לגובה. במות הרמה מסוגלות להגיע לגובה רב, של עד עשרות מטרים. ניתן לראות כי חלק מהאנשים אשר משתמשים במנוף זה הם עובדי חברת החשמל ומכבי אש.
  • מנוף הרמה – מנוף זה מתאים להרמה לגובה ו/או הזזה של משאות שונים כמו חומרים לבניין ורהיטים שונים. מנוף מסוג זה מתופעל מהקרקע.

   

  בטיחות מעל הכל

  עבודה בגובה והעברת משאות היא משימה אשר יכולה לטמון בחובה סכנה ממשית. על כן חשוב לדעת כי העבודה בעזרת המשאיות והמנופים אשר תוכלו לרכוש דרך חברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ היא בטיחותית מעוד. המנופים שלנו יאפשרו לכם להגיע לגובה בצורה בטיחותית ולבצע את עבודתכם על הצד הטוב ביותר. אנו מייבאים ומוכרים מנופים וציון נלווה, כמו כן מפעילים מוסך לתיקון מנופים. שירות זה זמין לכם 24 שעות ביממה, בעוד ניידת השירות שלנו תוכל להגיע לכל מקום בו תמצאו את עצמכם.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל

   תפריט נגישות