התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  מנופים למכירה

  מנופים למכירה יכולים לשמש לסוגים שונים של פרויקטים. מטרתם היא לשנע חומרים וציוד שונה ולהרים אותם לגובה. ניתן להשתמש במנופים בענפים שונים, בענף הפניה והחקלאות, אך גם לשימוש של תחזוקה, כמו שימושיה של חברת חשמל, סיוע בהובלת דיבור, ואף עבודה של מכבי האש. עקב העובדה כי ניתן להשתמש במנופים לשימושים שונים ומגוונים כל כך, נוכל למצוא סוגים שונים של מנופים למכירה אשר עונים על צרכים ספציפיים בצורה מדויקת.

  מנופים למכירה

  מנופים למכירה – מרימים אתכם לשמיים

  סגנון הבניה השתנה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. האדם שואף להגיע הכי גבוה שאפשר, כך שתחיל לבנות לגובה את בתי המגורים והמשרדים שלו. עבודות אלו, כמו גם תחזוקה והובלות שונות זקוקות לסיועו של המנוף בכדי להתמודד עם המשימה בהצלחה.

  סוגי עבודה שונים, דורשים מנופים שונים אשר מותאמים באופן מדויק לביצוע המטלה אשר לפניהם. על כן מחלקים לרוב מנופים להשכרה לפי כושר הנשיאה וההרמה שלכם. אלו תלויים במספר גורמים:

  • חוזק החומרים מהם בנוי המנוף עצמו על ידי היצרן.
  • חוזק הבסיס – בסיס חזק יצליח לייצב את המנוף כך שלא ייפול.
  • כושר הנשירה הכולל בהתאם לרוחב וגודל הבסיס.
  • כושר הנשיאה של הזרוע הארוכה בכפוף לחוזק בו נבנתה.
  • כמות משקל הנגדי המונח בזרוע הקצרה.

  בחירה של המנוף חייבת להתבצע על פי המפרט הטכני שלהם, זאת בכדי לוודא שהציוד שצפוי להיות מורם על ידי המנוף אינו חורג מהמשקל המותר, כך שנוכל לשמור על בטיחות מקסימלית ולהאריך א חייו של המנוף עצמו.

   

  מנוף איכותי לכל מטרה

  בזכות ניסיון של שנים בתחום, ציוד מקצועי ובקרות איכות קפדניות על ידי הצוות המקצועי שלנו, אנו בחברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ שמחים להעמיד לרשותכם מגוון של מנופים למכירה אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלכם בצורה מדויקת ובטיחותית. לכל שאלה נשמח לעמוד לישרותכם ולספק את הייעוץ המקצועי במידת הצורך.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל