התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  מנוף להשכרה

  מנוף להשכרה יכול בהחלט להיות הפתרון האולטימטיבי עבור מצבים בהם אתם זקוקים לשינוע של ציוד לגובה. חשוב לזכור כי שימוש במנוף דורש אדם בעל הניסיון וההסמכה המתאימה לביצוע פעולות מסוג זה. ישנה חשיבות רבה לנקיטה בכל אמצעי הזהירות על מנת להיות מסוגלים לשמור על בטיחות של המפעיל, המשאות וכל האנשים והציוד אשר נמצאים באזור המנוף. על מנת להיות מסוגלים לבצע את העבודה בצורה נכונה ובטיחותית יהיה עליכם לבחור את המנוף המתאים ביותר לסוג העבודה אשר ברצונכם לבצע.

  מנוף להשכרה

  חשיבות התאמה נכונה של מנוף להשכרה

  אין זה מפתיע כי חברות בניה שונות זקוקות לשירותיו של מנוף להשכרה במהלך עבודתן. כך יוכלו להגיע לגובה מצד אחד, ולהרים את המשאות הדרושים להם מצד שני. חשוב לזכור כי ישנו צורך בהתאמה מדויקת של סוג המנוף לצרכים שלכם. במידה ואתם מעוניינים להרים אדם לגובה, הרי שמנוף סל או במות הרמה הן הפתרון האידיאלי עבורכם. אך אם ברצונכם להרים משאות כבדים לגובה, הרי שככל הנראה תזדקקו למנוף הרמה או מנוף כבד.

  כך או כך ישנה חשיבות רבה לשמירה על כל כללי הביטחון והבטיחות בזמן תפעול של המנוף. זאת כיוון שבעת עבודה שאינה שומרת על הכללים, אתם עלולים להיפגע, להסב נזק לציוד שלכם, למנוף עצמו וחלילה גם לכל מה שנמצא סביב המנוף. במידה ואתם משתמשים במנוף בצורה בה הוא לא נועד לשימוש אתם יכולים להסב לו ולסביבה שלכם נזקים חמורים. על כן ישנה חשיבות בהתאמה מדויקת של המנוף לשימוש ושמירה על כללי הזהירות.

   

  השכרה מחברה מקצועית ומוסמכת

  ישנה חשיבות רבה כי את המנוף שלכם תשכירו מחברה אשר שומרת על כללי הבטיחות ודואגת לתחזוקה נכונה של המנופים ושאר הציוד אותו היא משכירה. חברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ מחזיקה בוותק וניסיון מכובד בתחום, ותמשח להעמיק לבחירתכם מגוון דגמים של מנופים להשכרה ומכירה. אנו מתמחים בהתאמת פתרונות הנפה והובלה לצרכים שלכם והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכדי לענות על כל דרישה שלכם. נשמח לסייע לכם למצוא את המנופים המתאימים לכם ביותר.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל