התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  מנוף כבד

  מנוף כבד מיועד להרמת משאות כבדים ולנע אותם למרחק רב. אלו ממוקמים על רכבים ייעודיים הנעים על גלגלים או שרשראות. מנופים מסוג זה לרוב משמשים בהובלה של עסקים, מפעלים ואפילו מעבדות גדולות. עסקים רבים בוחרים להעתיק את מקום מושבם לאזור אחד בארץ, אך על מנת לבצע את ההובלה בהצלחה יהיה צורך במנופים אשר מסוגלים להתמודד בהצלחה עם משאות וציוד כבד במיוחד.

   

   

  עבודה עם מנוף כבד מחייבת שמירה על בטיחות

  אתרי בניה רבים נעזרים בשימוש של מנוף כבד, זאת על מנת להעביר משקלים כבדים במיוחד, אלו אשר יכולים להגיע לעשרות טונות. ניתן להיעזר במנופים אלו גם לשינוע של צינורות תשתית ועוד עבודות תחזוקה, שינוע והובלות נוספות. כושר הנשיאה של הדגמים השונים של מנופים אלו נקבע על פי חוזק החומרים מהם בנוי המנוף, כושר הנשיאה הכולל התלוי בגודל וחוזק הבסיס, חוזק הבניה של הזרוע הארוכה וכמות המשקל הנגדי אשר מונחת על הזרוע הקצרה.

  בשעה שאתם עובדים עם מנוף כבר, הרי שאתם עובדים עם משאות בעלי משקלים עצומים אשר יכולים להגיע למספר טונות. בכדי לשמור על עצמכם, על המנוף וכמובן על הסביבה המידית שלכם, הרי שאתם חייבים להתנהל בצורה הזהירה ביותר.  עבודה יעילה ובטוחה עם מנוף כבד מחייבת תפעול על איש מקצוע מנוסה אשר מוסמך לתפעל את המנוף.

   

  חיסכון בזמן, כוח אדם ומשאבים

  שימוש במנופים הוביל לכך שכל עבודה יכולה כעת להתבצע בצורה מהירה הרבה יותר. בעבר היה דרוש כוח אדם רב הפועל לאורך זמן רב יותר, בעוד התרחשו תאונות רבות עקב הקשיים האדירים שבסוג עבודה זה. לאחר כניסתם של המנופים לתחום השינוע וההובלות, ניתן לראות כי הפעולות מתבצעות בצורה מהירה ויעילה יותר, עם משמעותית פחות סכנה לסביבה ולציוד המובל. חברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את המנוף אשר יבצע את המוטל עליו על פי הדרישות של הלקוח ובכל תנאי השטח.

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל