התקשרו: * 052-3728533 * 050-5503772 *

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

  אביזרי הרמה

  אביזרי הרמה הם התקנים אשר משמשים או נועדו לשמש לחיבור משאות להתקן הרמה ואשר אינו מחובר בדרך קבע למשאות. אמצעי העזר הללו כוללים שרשראות, כבלים, רצועות ניילון, חבלים אונקלים ועוד. טרם תחילת השימוש בכל אביזר הרמה שהוא חלה חובה בדיקת תקינותו, במידה ונמצאים סיבים קרועים או סדקים, האביזר אינו תקים וישנה סכנה כי יקרוס תחת העומס בשעת העבודה.

  אביזרי הרמה

  חשיבות הוראות הבטיחות בנוגע לכל אביזרי הרמה

  על פי סעיף 75 לפקודת הבטיחות בעבודה (נוסח חדש) התש"ל – 1970 כל אביזרי הרמה נדרשים בבדיקה יסודית על ידי בוקר מוסמך לפחות אחת לשישה חודשים, או לתקופות ארוכות יותר כפי שנקבע. מטרת הבדיקות החוזרות היא לוודא כי כלל הציוד אשר נמצע בשימוש תכוף, לרבות מענב, שרשרת, מענב חבל, טבעת, וו, מענב, אונקל, , מנעול סבב, עין הרמה משולשת חוליה, מלקחות לוח, מלקחות קורה, מלקחות מספריים, כלי קיבול להרמת חומרים או ציוד, דלי מלקחיים, בורג עין, קורת הרמה, מסגרת הרמה וכל התקן דומה יאושרו כבטוחים לשימוש על מנת למנוע תקלות פוטנציאליות.

  מלבד הבדיקות ישנו צורך בתליה של לוח בו רשומים עומסי העבודה המותרים של כל סוג ומידה של שרשרת, חבל או אבזר הרמה שבשימוש. אין להשתמש באביזרי הרמה שאין לגביהם רישום בנוגע לעומסי העבודה המותרים. כללים אלו ימנעו את הסכנה כי ישתמשו באביזרים לא מתאימים לביצוע הרמה כלשהי.

   

  פתרונות הרמה מדויקים

  במידה ואתם מחפשים אביזרי הרמה שונים, אנו בחברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ נשמח להציג בפניכם את מגוון האביזרים החדישים ביותר בתחום. המלאי הגדול שלנו כולל ציוד מקצועי ואיכותי אשר ישמש אתכם בצורה יעילה למשך תקופה ארוכה. נשמח לבצע את ההתאמה שבין הכלים השונים המספקים פתרונות הרמה לגובה לבין הצרכים המדויקים שלכם. אנו שמים דגש על יחס אישי לכל לקוח, מתן מענה מהיר לכל שאלה בכל שעות היממה ואיתור פתרונות איכות לכל בעיה, במהירות וביעילות.

  מאמרים נוספים

  מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

  להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל