התקשרו: 1700-50-1062

מוזמנים להשאיר פרטים

ונחזור אליכם בהקדם!

חגורות הרמה

בענפי הבנייה והתעשייה אנו יכולים לראות כי חגורות הרמה נמצאות בשימוש תכוף. מלבד אותן חגורות, משתמשים גם בשרשראות חבלים ואביזרי הרמה אחרים לצורך של הרמה או הנפה של חומרים שונים. אביזרים אלו נועדו לחיבור וקשירה אל מכונות ההרמה, זאת לא באופן קבוע, כך שניתן להחליפן לפי הכובד של המשא אותו ברצוננו להניף.

חגורות הרמה

חגורות הרמה – הסוגים השונים

אביזרי הרמה רבים ניתנים לחלוקה על פי אופי וסוג העבודה לה הם משמשים. אם כן, חגורות הרמה מתחלקות גם הן לפי החומר מהם עשויות, המבנה והסיווג שלהן. לרוב החלוקה מתבצעת על פי המבנה של הרצועות עצמן.

  • רצועה אינסופית – אלו הם רצועות עגולות.
  • רצועה בעלת עיניים תפורות – גודל העיניים בחגורות מסוג זה תלוי ברוחב הרצועה עצמה.
  • רצועה בעלת קצוות – אביזרי הקצוות בחגורות הרמה מסוג זה יהיו מעוגלים בכדי למנוע את הפגיעה בחגורה עצמה.

חשוב לזכור כי ברצועות השטוחות – בעלות עיניים תפורות או בעלות קצוות, מקובל להלביש שרוולי הגנה מחומר נגד שחיקה באזורים המועדים לשחיקה, כמו העיניים, אזור החיבור לאביזרי קצה ונקודות המגע על פינות חדות במשא אותן נועדו להרים.

החגורות מסומנות גם כן בצבעים שונים, אלו נועדו להבחין בין עומסי העבודה המותרים לכל חגורה. כל חגורות הרמה באשר הן מחויבות לשאת תווית זיהוי בה מצוינים הגורמים הבאים: חומר ממנו היא עשויות, עומס עבודה בטוח, שם יצרן, שנת וחודש ייצור, אורך מענב ומספר יצרן/זיהוי.

 

בדיקת החגורות טרם השימוש

ישנה חשיבות רבה בבדיקת חגורות הרמה טרם השימוש, פן יתגלה כי הן לא תקינות ועל כן בשימוש בה, אתם תעמידו את עצמכם, האנשים שסביב וכל הציוד בסכנה. לשם הבדיקה יש לפרוש את הרצועה כל הרצפה ולבחון וויזואלית את פני השטח, מומלץ להשוות לרצועה חדשה. חשוב לוודא כי גם נקודות החיבור לציוד הקצה הן תקינות.

אנו בחברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם ולהסביר על כל סוגי החגורות ושלל אביזרי הקצה אשר תוכלו למצוא בקטלוג שלנו. לכל שאלה, הצוות המקצועי שלנו ישמח למצוא את המענה המקצועי והיעיל ביותר.

מאמרים נוספים

מנופים, הובלה ושינוע לכל מטרה

להזמנת מנופים, שירותי הובלה או שינוע

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל